KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062034
nr 1306 2034
Blandteknik
2 st + etsning. Motivet: 12x8-15x13 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:11:54